title

Pracownik pomocniczy

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/20/1277
OBOWIĄZKI:
cięcie metalu, montaż urządzeń, malowanie konstrukcji, inne prace
Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zobacz podobne oferty

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Pomocnik na produkcji słodyczy

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2020-12-04
Miejsce pracy: Niemcy (Niemcy Wschodnie) PRACA OD ZARAZ!   Opis pracy: Proste prace produkcyjne przy pakowaniu i układaniu towaru (słodyczy) Kontrola jakości...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pomocnik operatora produkcji

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2020-11-30
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją; pobieranie elementów używanych w procesie produkcji; poddawanie elementów obróbce; kontrola...

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pracownik prac pomocniczych

Lokalizacja: śląskie / Celiny

Dodane: 2020-11-19
praca na liniach produkcyjnych, prace porządkowe itp.Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: praca w delegacjach na...