title

Pracownik porządkowy

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: 55/10/2022
OBOWIĄZKI:
Odśnieżanie za pomocą traktora, grabienie liści z parkingu, ulic przy strefie logistycznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

ukończony 18 r.ż., chęć do pracy

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

JSW Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Czyściciel wagonów

Lokalizacja: śląskie / Knurów, Bocznica KWK KNURÓW – SZCZYGŁOWICE RUCH SZCZYGŁOWICE

Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za oczyszczanie wagonów z pozostałości węgla i innych odpadów, odkuwanie zmarzliny na...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Sprzątaczka

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Dodane: wczoraj
sprzątanie pomieszczeń biurowych i sanitarnych Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sprzątaczka biurowa

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, korytarzy. Godziny pracy do uzgodnienia.Wymagany orzeczony stopień o niepełnosprawności. Wymagania konieczne:...