title

Pracownik prac pomocniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracownik prac pomocniczych
Miejsce pracy: Celiny
Numer: StPr/20/0946
OBOWIĄZKI:
praca na liniach produkcyjnych, prace porządkowe itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

praca w delegacjach na terenie całego kraju

Miejsce pracy:

Celiny


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Pomocnik na produkcji słodyczy

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Miejsce pracy: Niemcy (Niemcy Wschodnie) PRACA OD ZARAZ!   Opis pracy: Proste prace produkcyjne przy pakowaniu i układaniu towaru (słodyczy) Kontrola jakości...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pomocnik operatora produkcji

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2020-11-30
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją; pobieranie elementów używanych w procesie produkcji; poddawanie elementów obróbce; kontrola...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Pracownik pomocniczy produkcji

Lokalizacja: śląskie / Kaniów

Dodane: 2020-11-19
Montaż drobnych elementów dla branży automotive, brakowanie, przygotowywanie elementów do produkcji. Praca w delegacjach na terenie całego kraju, trzyzmianowa w...