title

Pracownik prac pomocniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/23/0009
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych zadań na zlecenie takich jak: prace pomocnicze na liniach produkcji, przenoszenie i przemieszczanie towarów, surowców, pakowanie, sprzątanie i porządkowanie miejsc pracy. Miejsce wykonywania pracy: według zlecenia zleceniodawcy na terenie Polski (pracodawca nie jest w stanie określić głównego miejsca wykonywania pracy, w zależności od zleconych prac mogą odbywać się w miejscowościach takich jak Ruda Śląska, Chybie lub innych miejscowościach gdzie firma wykonuje usługi ).Praca w godzinach od 06:00 do 22:00 według ustalonego grafiku zgodnie z zapotrzebowaniem, praca również w weekendy i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 824 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie