title

Pracownik produkcji - magazynier

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Pracownik produkcji - magazynier
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: 63/10/2022
OBOWIĄZKI:
montaż powierzonych części zgodne z instrukcjami pracy, kontrola jakości montowanych części, kontrola jakości sekwencjonowaniach części, dbałość o powierzony materiał
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

zdolności manualne, umiejętność pracy zespołowej, staranność i dokładność

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Zadania: profesjonalna obsługa Klienta przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu przygotowywanie zamówień dla...

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Katowice, Oddział Centralny

Dodane: wczoraj
Forma zatrudnienia: zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia kolejne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę miejsce pracy - Katowice - oddział centralny Główne...

Exorigo-Upos sp. z o.o.

Technik Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Jesteśmy bardzo specyficznym zespołem magazynowym, bo jak na magazynierów dużo czasu spędzamy przy komputerze, ale oczywiście mamy też możliwość oderwania...