title

Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: PP/TYC/0821
Obowiązki:
  • pakowanie gotowych produktów,
  • zbijanie palet,
  • przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,
  • pracę w systemie 2-zmianowym (05:40-13:40-21:40),
  • stawkę miesięczną plus premie,
  • pakiet benefitów,
  • dofinansowanie do dojazdów.