title

Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze
Nr ref.: PP/GLI/0920
Obowiązki:
  • proste prace produkcyjne w dziale lakierni, wtrysku bądź montażu.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, również w niektóre soboty,
  • chęć związania się z pracodawcą na stałe,
  • dojazd we własnym zakresie busami 93, 186, 259, 280, 692, 699, 924.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe,
  • premię,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • odzież roboczą,
  • umowę o pracę,
  • darmowy pakiet sportowy OK System,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, również w niektóre soboty,
  • dodatek za pracę w weekend 100%,
  • pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • szybkie zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta.