title

Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: PP/GLI/1020
Obowiązki:
  • prace produkcyjne: obróbka mechaniczna, gięcie, cięcie, szlifowanie, frezowanie CNC,
  • obsługa maszyn produkcyjnych, produkcja bagażników samochodowych.
Wymagania:
  • doświadczenie na produkcji,
  • chęć do pracy, możliwość podjęcia pracy w najbliższym czasie,
  • determinacja i gotowość do podjęcia stałej współpracy z pracodawcą.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Gliwice, dojazd do pracy (dojazd autobusem 259 i 280),
  • umowę o pracę na okres próbny, później na dwa lata,
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto + 10% premii,
  • podwyżka po okresie próbnym 300 zł,
  • pracę w systemie 2-zmianowym, docelowo zmiany będą 3,
  • pracę w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym,
  • przyjazną atmosferę w pracy.