title

Pracownik produkcji (monter)

Pracownik produkcji (monter)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: 19/11/2020
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn (zapewnione szkolenie i pełne wdrożenie na stanowisku pracy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowymDokładność i sumienność oraz zmysł technicznyChęć do nauki - nie musisz posiadać doświadczenia - zapewnione niezbędne szkolenia

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała


Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna


Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy:

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sunday Polska Sp. z o.o.

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Główne obowiązki na tym stanowisku: kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych na wysokościach lub na ziemi okablowanie instalacji przygotowanie i...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Monter pojazdów i urządzeń transportowych

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
SKŁADANIE Z POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW GOTOWY WYRÓB Z TWORZYWA SZTUCZNEGO; PRODUKCJA KOMPONENTÓW DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCHdwuzmianowy system czasu pracy w godz....

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Monter nadwozi samochodowych

Lokalizacja: śląskie / Łaziska Górne

Dodane: wczoraj
Praca przy montażu nadwozi samochodowych typu skrzynia, kontener (samochody dostawcze i ciężarowe)Wymiana i montaż wyposażenia dodatkowego nadwozi...