title

Pracownik produkcji okien

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: StPr/21/3059
OBOWIĄZKI:

- czynności pomocnicze przy produkcji okien i drzwi

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Zdolności manualne, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność. [Inne] : umowa zlecenia, praca w 2 zmiany po 12 godzin od 06:00-18:00/18:00-06:00, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej: praca w pozycji stojącej; dźwiganie ciężarów od 30 do 50 kr.; praca w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Miejsce pracy:

Pyskowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach