title

Pracownik produkcji / Operator maszyn

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: PP/GLI/0421
Obowiązki:
  • obróbka mechaniczna, gięcie, cięcie, szlifowanie, frezowanie CNC.
Wymagania:
  • szukamy osób zdecydowanych - warunki pracy podane poniżej, prosimy o zapoznanie się z nimi,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • doświadczenie na produkcji,
  • chęć do pracy, możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • determinacja i gotowość do podjęcia stałej współpracy z pracodawcą.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Gliwice, ul. Einsteina - dojazd do pracy (dojazd autobusem 259 i 280),
  • umowę o pracę na okres próbny, później na dwa lata,
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto + 10% premii,
  • podwyżka po 3 miesięcznym okresie próbnym 300 zł,
  • premię wielkanocną i bożonarodzeniową,
  • pracę w systemie 2-zmianowym, docelowo zmiany będą 3,
  • pracę w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • szkolenia, możliwość nabycia nowych umiejętności,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.