title

Pracownik produkcji-układacz kebaba

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/23/0032
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji, układanie kebaba-pakowanie, magazynowanie. Praca na jedną zmianę 9:00 - 17:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

wymagana umiejętność wykrawania mięsamile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownik pradukcji - układacz kebaba

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach