title

Pracownik produkcji w strefie topienia

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1427
OBOWIĄZKI:

• Przygotowanie ciekłego żeliwa zgodnie z przyjętymi procedurami • Przestrzeganie planu produkcji, zgłaszanie nieprawidłowości

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : wysoka sprawność manualna, ogólna dobra sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do: dźwigania (do 30 kg), pracy w pozycji stojącej,

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 232 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej