title

Pracownik produkcji

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 60 krajów Świata.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.

Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Miejsce pracy: Wilamowice
Zakres obowiązków
  • praca produkcyjna
  • dbanie o wysoką jakość wyrobów oraz przestrzeganie standardów produkcji
  • prace pomocnicze
  • zgłaszanie awarii maszyn
  • wstępna kontrola jakości
  • obsługa maszyn: prasy, wtryskarki, nawijarki, manipulator
Wymagania
  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy
Oferujemy
  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 30 minut przerwy
  • premie z tytułu matrycy umiejętności do 700zł brutto/miesiąc
  • roczną premie absencyjną - 1000zł netto
  • bony Świąteczne
  • piknik rodzinny organizowany w ramach ZFŚS
  • paczki na Mikołaja
  • pracę w zgranym zespole