title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/20/0959
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie nadruków, cięcie materiałów i papieru, sublimacja nadruków.Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 12:00.Oferta przeznaczona również dla osób niepełnosprawnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Zgodne z wykonywanym stanowiskiem
Uprawnienia: doświadczenie mile widziane

Wymagania inne:

- staranność- punktualność

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie