title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/0895
OBOWIĄZKI:

Praca na linii produkcyjnej przy odlewach tarcz hamulcowych, kompletacja, przenoszenie tarcz hamulcowych, obróbka metali, żeliwa przy pomocy szlifierki, młotka. Kontrola jakości wyrobu, segregacja wyrobu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

praca na linii produkcyjnej przy odlewach tarcz hamulcowych, normą jest dźwiganie do 30 kilogramów

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej