title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Borowe
Numer: StPr/20/0920
OBOWIĄZKI:
Opsługa pierożkarki, produkcja pierogów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych*

Miejsce pracy:

Borowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter urządzeń

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: dzisiaj
Oferta: Przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę Stawka zasadnicza + premia miesięczna + dodatek nocny Dodatkowo płatne nadgodziny Praca w systemie...

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Pomocnik ocynkowni (trawersowanie)

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
13,68 EUR/h Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy) ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace  pomocnicze w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych...

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Pracownik produkcji / Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: dzisiaj
Jeśli chcesz podjąć pracę w firmie, która oferuje: Bezpośrednie zatrudnienie w firmie Tenneco na podstawie umowy o pracę, Umowę o pracę na czas nieokreślony...