title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0059
OBOWIĄZKI:

Praca na zautomatyzowanej linii produkcyjnej przy montażu części. Obsługa maszyn produkcyjnyc (AGD lub motoryzacja).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Pomocnik ocynkowni (trawersowanie)

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
13,68 EUR/h Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy) ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace pomocnicze w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pomocnik produkcji

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: dzisiaj
Czynności pomocnicze na magazynie, kontrola jakości detalu ( branża automotive), montaż elementów w częściach samochodowych. Wymagania konieczne:...

Gi Group Sp z o.o.

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja: śląskie / Czeladź

Dodane: dzisiaj
Zadania: Obsługa maszyn Ustawianie parametrów produkcji Uruchamianie i zatrzymywanie produkcji Wymiana elementów maszyny, narzędzi Kontrola jakości produktu...