title

Pracownik produkcji

Fox Fittings jest jednym z wiodących producentów kształtek elektrooporowych oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim.

Miejsce pracy: Wilamowice
Zakres obowiązków
  • praca produkcyjna
  • dbanie o wysoką jakość wyrobów oraz przestrzeganie standardów produkcji
  • prace pomocnicze
  • zgłaszanie awarii maszyn
  • wstępna kontrola jakości
  • obsługa maszyn: prasy, wtryskarki, nawijarki
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy
Oferujemy:
  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 30 minut przerwy
  • premie z tytułu matrycy umiejętności do 700zł brutto/miesiąc
  • roczną premie absencyjną 1000zł netto
  • bony Świąteczne
  • piknik rodzinny organizowany w ramach ZFŚS
  • paczki na Mikołaja
  • pracę w zgranym zespole