title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/21/0133
OBOWIĄZKI:
pracownik produkcji
Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zobacz podobne oferty

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: dzisiaj
Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie zasadnicze Premię frekwencyjną Pracę w systemie III-zmianowym Pakiet benefitów (kartę...

Roca Polska

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2021-02-27
Miejsce pracy: Gliwice Jeżeli posiadasz: Gotowość do pracy na produkcji, Gotowość do świadczenia pracy w systemie jedno lub trzy zmianowym, Zdolność...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pomocnik produkcji

Dodane: 2021-02-26
Montaż, załadunek, rozładunek szyb, dźwiganie pow. 25 kg, inne prace pomocnicze Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania...