title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0990
OBOWIĄZKI:
Kontrola jakościowa detali ładowanych na linię lakierniczą. Załadunek detali na linię lakierniczą. Realizacja planu produkcyjnego. Rozładunek detali polakierowanych oraz ich kontrola jakościowa zgodnie ze standardem klienta. Polerowanie detali polakierowanych z wadami znajdującymi się poza standardem jakościowym. Pakowanie detali polakierowanych.Rzetelne wypełnianie wymaganych dokumentów. Zgłaszanie wszelkich niezgodności przełożonemu. Czynny udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego, poprawie jakości i wydajności pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Inne] : Pracodawca nie zapewnia dojazdu do pracy. Praca w pomieszczeniu zamkniętym.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach