title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0351
OBOWIĄZKI:

gradowanie - prace manualne, prace porządkowe na magazynie, obsługa ksera, skanera, kompletacja dokumentów, realizowanie planów produkcyjnych, dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości materiałów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik produkcji

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2021-09-25
Wykonywanie podstawowych prac produkcyjnych (produkcja opakowań z tworzyw sztucznych), układanie, pakowanie wyrobów gotowych, dokumentowanie wykonanej pracy,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Technolog, ustawiacz maszyn

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2021-09-25
Naprawianie i obsługa maszyn, kontrola i diagnostyka urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: wykształcenie zawodowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Nauczyciel języka angielskiego

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: 2021-09-25
praca na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w tzrech odziałach przedszkolnych ( dzieci w wieku od 3 do 6 lat) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w...