title

Pracownik produkcji

Ogłoszenie numer: 5481305, z dnia 2021-09-18

WIPER Sp. z o.o. jest wiodącym producentem odpływów prysznicowych ze stali nierdzewnej. Poszukuje pracowników nastawionych na długofalową współpracę.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • praca związana z produkcją elementów ze stali nierdzewnej
  • przygotowanie półproduktów przed spawaniem
  • obróbka po spawaniu (np. nadawanie powierzchni poler, szlif, mat)

Wymagania

  • mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie na podobnych stanowiskach, np. ślusarskich
  • chęć uczenia się
  • sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju i uczenia się
  • mozliwość uzyskania premii