title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1616
OBOWIĄZKI:

Montowanie, załadunek, rozładunek szyb samochodowych (podnoszenie ok.18 kg), kontrola jakości szyb.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Uprawnienia: Umiejętność posługiwania się narzędziami do obróbki i pomiarów szyb

Wymagania inne:

2-miesięczne doświadczenie w zakładzie produkcyjnym przy produkcji szyb samochodowych

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej