title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0742
OBOWIĄZKI:
docinanie materiałów typu baner, siatka, blockaut, praca na oczkarce mechanicznej, ręczne wykonywanie okuć materiałowych, wycinanie ręczne folii magnetycznej OWV, ploterowej, porządkowanie stanowiska pracy, laminowanie laminatem płynnym, instalacja medió do druku, konfekcjonowanie i pakowanie paczek do wysyłki, porządkowanie hali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu