title

Pracownik produkcji

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 13/2022
Zadania:
  • montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych (sterowań radiowych firmy Hetronic),
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • obsługa narzędzi montażowych.
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie techniczne,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • mile widziana znajomość zagadnień elektronicznych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • interesującą pracę dającą możliwości rozwoju pod kątem technicznym,
  • możliwości awansu,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia w zakresie naszej oferty,
  • stałe godziny pracy od pon. do pt. w godz. od 7.30 do 15.30
  • premie oraz półroczne bonusy.