title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/1596
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie typowych zadań i czynności uzasadnionych ze względu na typ pracy na oferowanym zleceniu. Praca przy linii produkcyjnej przy wytwarzaniu uszczelek. Praca stojąca polegająca na załadunku gumą pras hydraulicznych. Występuje podnoszenie i dźwiganie elementów do 5 kg. Ręczne prace transportowe (podnoszenie, dźwiganie, pchanie). Praca wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym. Praca w ramach umowy-zlecenia, proponowane wynagrodzenie: 17 zł brutto/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej