title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1044
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn produkcyjnych przy produkcji elementów elektronicznych, praca na liniach montażowych, kontrola jakości gotowego wyrobu.[Umowa zlecenie] : 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na produkcji, umowa zlecenie, system 3 zmianowy w wymiarze 50h/tygodniowo, praca w godzinach 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00, wynagrodzenie 17zł za roboczogodzinę.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu