title

Pracownik produkcji

Punkt Pośrednictwa Pracy Głubczyce
Miejsce pracy: Kornice
Numer: 30/11/2020
OBOWIĄZKI:
Zdolność szybkiego uczenia się, sumienność, dyspozycyjność, chęć do pracy. Doświadczenie w pracy na produkcji bardzo mile widziane, Doświadczenie na stanowisku ślusarz lub stolarz bardzo mile widziane.Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym. Premie dodatkowe, Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport).Stabilne zatrudnienie - po roku pracy istnieje możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: dobra organizacja pracy i samodzielność, komunikatywność, rzetelność, uczciwość

Miejsce pracy:

Kornice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Głubczyce