title

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0216
OBOWIĄZKI:
- praca przy obsłudze prostych maszyn, - obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych, - utrzymywanie w czystości maszyn i stanowiska pracy, - wizualna kontrola jakości,- (system pracy 3-zmianowy oraz 4-brygadowy),- umowa o pracę tymczasową.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej