title

Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Żory
Numer: 13/5/2021
OBOWIĄZKI:
-praca przy zbijaniu palet-sprzątanie hali-proste prace pomocnicze na hali produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Motywacja, chęć do pracy, doświadczenie nie wymagane.

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy:

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Operator koparki

Lokalizacja: śląskie / Dąbrówka

Dodane: wczoraj
Wykształcenie: brak wymagań; wykonywanie prac budowlanych; jedna zmiana; miejsce pracy: Wielowieś Wymagania konieczne: Zawód: Operator koparki Wykształcenie: brak...

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Księgowa

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: wczoraj
- prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, - weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych, - sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, - sprawozdawczość GUS...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Montażysta stolarki okiennej

Lokalizacja: śląskie / Konradów

Dodane: 2021-10-15
Montowanie stolarki okiennej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Umiejętność prac...