Pracownik Produkcyjny profili uszczelniających do karoserii samochodów

Ogłoszenie numer: 3865479, z dnia 2020-11-17

Miejsce pracy: śląskie / Chałupki, Jastrzębie-Zdrój, Krzyżanowice, Racibórz, Wodzisław Śląski, Gorzyce

Opis stanowiska

Łatwa praca za 3.400 zł netto z transportem z Raciborza.

Jest to łatwa praca manualna, w czystym zakładzie pracy firmy produkcyjnej specjalizującej się w rozwoju i produkcji profili uszczelniających do karoserii samochodów osobowych w mieście Hranice na Moravě.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 3.400 zł netto (od 27.000 Kč brutto)
  • darmowy transport z Raciborza, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia Zdroju, Chałupek, Krzyżanowic i Gorzyc
  • przyjacielski zespół i dobra atmosfera
  • gwarantowane przejście pod firmę po 6 miesiącach
  • świetne warunki pracy
  • 25 dni urlopu
  • dofinansowanie obiadów - bony żywnościowe o wartości 200 Kč na zmianę
  • 12h zmiany, krótki/długi tydzień
  • praca w firmie międzynarodowej

Praca polega na obsłudze urządzeń do produkcji i opracowaniu gumy do przemysłu samochodowego.

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: śląskie / Milówka

Dodane: 2020-11-17
Wykonywanie prostych i rutynowych prac na różnych etapach budowy i rozbiórki, prace pomocniczeWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...

Comac Jobs

Pracownik Produkcyjny - łatwa praca manualna

Lokalizacja: śląskie / Chałupki, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski

Łatwa praca BEZ DOŚWIADCZENIA za 3.200 zł netto dla kobiet i mężczyzn w mieście Nový Jíčin. Jest to łatwa praca manualna w czystym i nowoczesnym...

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Lokalizacja: śląskie / Poręba

Dodane: 2020-11-13
Zakres czynności obejmuje wiele prac remontowo-budowlanych, takich jak wykonywanie szalowań i rusztowań, murowanie, tynkowanie, wylewanie stropów, czytanie rysunku...