title

Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Bażanowice
Numer: StPr/20/1262
OBOWIĄZKI:
obróbka elementów plastikowych do produkcji aut tj. przycinanie, szlifowanie, mierzenie, obsługa maszyn służących do obróbki elementów plastikowych i obsługa podstawowych narzędzi do obróbki plastiku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Bażanowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie