title

Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1023
OBOWIĄZKI:
Szlifowanie, kontrola pracy maszyn ciśnieniowych w odlewni, montaż, nakładanie powłok, wzrokowa kontrola jakości gotowych klamek do okien
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: gotowość do pracy w systemie zmianowym
Uprawnienia: umiejętność szlifowania elementów stalowych
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : montaż, nakładanie powłok i kontrola jakości klamek okiennych[Umiejętność 1] : przygotowanie odlewów do lakierowania[Inne] : Dyspozycyjność do pracy zmianowej; zdolności manualne; preferencje do wykonywania pracy monotonnej. Wymagane min. 2 miesięczne doświadczenie przy produkcji klamek okiennych.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej