title

Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/0018
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi, ilościowymi na jednym z wydziałów (wtrysk, montaż, lakiernia) selekcja i pakowanie elementów; sprawdzanie elementów pod względem jakościowym i ilościowym,
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na produkcji, wysoka motywacja do podjęcia zatrudnienia; dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym; dobra kondycja fizyczna; zdolność koncentracji; dobre widzenie w okularach

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach