title

Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Kolonia Klepaczka
Numer: StPr/23/0070
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji ciast, obsługa maszyn i urządzeń, pakowanie. Obsługa maszyn do produkcji ciast oraz do ich pakowania. W trakcie procesu produkcji pracownicy będą również zobowiązani do nałożenia wskazanych składników na ciasta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Możliwość podnoszenia przedmiotów powyżej 20 kg, praca w systemie zmianowym, umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych używanych w przemyśle spożywczym; gotowość do uzyskania orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Kolonia Klepaczka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 648 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie