title

Pracownik punktu poligraficznego

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/1110
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: średnie lub wyższe; min. roczne doświadczenie w pracy biurowej; bardzo dobra znajomość obsługi komputera; podstawowa znajomość języka angielskiego; komunikatywność; zdolności interpersonalne; zakres obowiązków: przygotowywanie plików do druku, obsługa kserokopiarek i ploterów wielkoformatowych, realizacja zamówień, redagowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe/zlecenia, redagowanie tekstów reklamowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ekspedient w punkcie usługowym (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach