title

Pracownik restauracji - sprzątanie

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec
Pracownik restauracji - sprzątanie
Miejsce pracy: Lisowice
Numer: 5/1/2023
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie porządku w środku restauracji i na terenie zewnętrznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

książeczka sanepid, chęci do pracy, praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11-24 (zależnie od grafiku)

Miejsce pracy:

Lisowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Pracownik restauracji - sprzątanie

Lokalizacja: śląskie / Lisowice

Dodane: dzisiaj
Utrzymywanie porządku w środku restauracji i na terenie zewnętrznym. Wymagania inne: książeczka sanepid, chęci do pracy, praca od poniedziałku do niedzieli w...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik restauracji

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2023-01-28
Przygotowywanie kanapek, sałatek, napojów, sprzedaż tych produktów, drobne prace porządkowe. Wymagania inne: praca w godz. 7.00 do 24.00, dyspozycyjność

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pracownik restauracji

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2023-01-27
obszar produkcji: praca na grillu, frytownica, tosterachoraz garnierowaniu, obszar sprzedaży: przygotowanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy,...