title

Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0616
OBOWIĄZKI:
według prog. stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie, mile widziana książeczka sanepidu, kontaktowość, energia, zdolność do pracy w grupie, staranność, praca w ruchu wymagająca pamięci i chęci uczenia się.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu