title

Pracownik robót wykończeniowych/ kafelkarz/ gipsiarz/ malarz

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik robót wykończeniowych/ kafelkarz/ gipsiarz/ malarz
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2506
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; wykonywanie prac wykończeniowych wnętrz, malowanie, kafelkowanie itd.; jedna zmiana; miejsce pracy: teren Gliwic
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

do 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pomocnik malarza konstrukcji stalowych

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: 2020-12-01
przygotowanie i obróbka elementów pod malowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Malarz konstrukcji stalowych

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: 2020-12-01
malowanie konstrukcji stalowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: doświadczenie zawodowe - 6 miesięcy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Malarz-gipsiarz

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-12-01
malarz-gipsiarz. Miejsce wykonywania pracy Zabrze i okolice.Wymagania konieczne: Zawód: Malarz budowlany (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: brak lub niepełne...