title

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego zespołu utrzymania czystości osobę na stanowisko:

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Terminowe wypłaty
  • Stawka  – 17 PLN brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00 (dwie zmiany)
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Benefity pozapłacowe (pakiety medyczne i sportowe)
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług czystości w placówce medycznej.

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sprzątaczka biurowa

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
utrzymanie czystości pomieszczeńWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Pracownik Sprzątający

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie czystości na terenie sklepu.  Wymagania: sumienność, dokładność,...

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Sprzątacz

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2020-11-20
Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach,...