title

Pracownik serwisu

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik serwisu
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0114
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości i porządku na obiektach zleceniodawców (pomieszczenia biurowe, strefy sanitarne, komunikacyjne)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

STRABAG PFS Sp. z o.o.

Technik serwisu mobilnego (m/k)

Lokalizacja: śląskie / Katowice i woj. śląskie

Dodane: dzisiaj
Zadania: utrzymanie ruchu urządzeń; nadzorowanie i wykonywanie przeglądów napraw urządzeń i instalacji: grzewczych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych oraz...

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Pomocnik Serwisanta w Dziale Utrzymania Ruchu (k/m)

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: Pomoc w utrzymaniu w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych,...

HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.

Serwisant

Lokalizacja: śląskie / Lubliniec, Racibórz, Mysłowice, Tychy, Wodzisław Śląski, Jaworzno i okolice

Dodane: wczoraj
montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne własny samochód telefon