title

Pracownik usług czystościowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik usług czystościowych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0183
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych (zimą odśnieżanie). Praca w budynkach i terenach przyległych do Wspólnot Mieszkaniowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 635,83 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pracownik sprzątający

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
- Zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli, wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na aparatach...

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Sprzątaczka biurowa

Lokalizacja: śląskie / Koziegłowy

Dodane: wczoraj
dbanie o porządek na terenie obiektów Wymagania konieczne: Uprawnienia: minimum 2 miesiące udokumentowanego doświadczenia (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)...

Fresenius

Pracownik Gospodarczy (Sprzątający)

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: wczoraj
Warto z nami pracować, gdyż: troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy w czasie pandemii koronawirusa, mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych...