title

Pracownik utrzymania czystości - sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0291
OBOWIĄZKI:

sprzątanie pomieszczeń szkolnych, po wykonanych remontach generalne sprzatanie pomieszczeń (mycie podłóg, mebli, okien, kaloryferów, drzwi, pomocy naukowych, lamperii, gablot, odkurzanie wykładzin/dywanów)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, punktualność, odpowiedzialność, mile widziana znajmość j. ukraińskiego

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach