title

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0172
OBOWIĄZKI:
sprzątanie, mycie korytarzy, klatek schodowych, pomieszczeń socjalnych, WC, tarasu, okresowe mycie okien, i mycie balustrad,Praca od poniedziałku do piątku, 4 godziny dziennie (6.00-10.00 lub do wyboru 18.00-22.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, sprawność psycho-fizyczna, znajomość zasad czyszczenia różnych powierzchni, znajomość środków czyszcząco-dezynfekujących, doświadczenie na stanowisku sprzątaczki mile widziane, dobry stan zdrowia i dobra sprawność fizyczna, osoba sumienna, dokładna i mająca chęci do pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu