title

Praczka

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Praczka
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/0279
OBOWIĄZKI:
pranie pościeli hotelowej,suszenie pościeli hotelowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: wczoraj
Prace porządkowe wokół obiektu, mycie chłodni, pomieszczeń. Składanie kartonów. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6.00-14.00. Mile widziane osoby z...

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Sortowacz folii

Lokalizacja: śląskie / Masłońskie

SORTOWANIE SUROWCÓW WTÓRNYCH (FOLII) W TYM WYBIERANIE SUROWCÓW NADAJĄCYCH SIĘ DO DALSZEGO PRZETWARZANIA, OBSŁUGIWANIE PASA RĘCZNEGO I MECHANICZNEGO DO...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Robotnik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Knurów

Oferta dla osób pow. 60 roku zgodnie z art. 60d ustawy.Wykształcenie zawodowe; doświadczenie w zakresie prac budowlanych; zakres obowiązków: porządkowanie terenu...