title

Program Stażowy w Centrum IT - VDI Administrator

Częstochowa Poland

Obowiązki:

  • Wirtualizacja nowych systemów;
  • Wsparcie użytkownika w obszarze VDI;
  • Instalacja aplikacji oraz aktualizacja systemów bezpieczeństwa;
  • Monitorowanie infrastruktury.

Wymagania:

  • Wymaganie wyższe wykształcenie IT (absolwenci i studenci ostatniego roku);
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Wiedza na temat platform wirtualizacyjnych;
  • Znajomość systemów operacyjnych;
  • Mile widziana umiejętność pisania skryptów (PowerShell, Python).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez ZF na umowę o pracę na okres 1 roku;
  • Dostęp do najnowszych technologii w obszarze IT;
  • Pracę w zespole It pod czujnym okiem mentora;
  • Pakiet socjalny; Kartę MyBenefit; ubezpieczenie medyczne;
  • Stanowisko specjalisty dla najlepszych (w zależności od zapotrzebowania firmy).