title

Programista SMT - Nowy Zakład Elektroniki

Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • Tworzenie nowych programów oraz modyfikacja istniejących na maszyny pick and place, SPI oraz AOI
  • Optymalizacja programów pod kątem wskaźnika FPY oraz cyklu
  • Rozwiązywanie problemów procesowych związanych z montażem komponentów
  • Tworzenie i modyfikacja oraz szkolenie liderów produkcji i trenerów z instrukcji stanowiskowych
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu oraz produkcji w celu poprawy wydajności linii

Wymagania:

  • Wyższe techniczne (Elektronika , Informatyka lub podobne)
  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku Programisty SMT , Technika Procesu SMT lub Inżyniera Procesu SMT
  • Znajomość zagadnień IPC
  • Umiejętność programowania maszyn pick and place (Panasonic / FUJI / Siplace lub inne) oraz SPI i AOI (KohYoung lub inne)
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną