title

Programista

Ogłoszenie pracy achiwalne
Programista
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: AS/PJ/PO/01/2019/07
Twoje zadania:
  • Automatyzacja procesów
  • Tworzenie i rozwój aplikacji wspierających te procesy
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Informatyka, Informatyka i Ekonometria, Finanse)
  • Dobra znajomość .NET (C#, ASP.NET MVC), HTML5, CSS3, JavaScript,
  • Znajomość języka zapytań bazodanowych SQL
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Access (mile widziane wykorzystywanie Visual Basic for Applications)
  • Umiejętność analizy dużej ilości danych pochodzących z różnych źródeł
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Skuteczność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Otwartość na zmiany
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Zaangażowanie i pasja w działaniu
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy