title

Programista

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Programista
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/1428
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i rozwijanie oprogramowania na potrzeby nowych i istniejących aplikacji,Wsparcie programistyczne wdrażania i utrzymania/obsługi produktów,Współudział w projektowaniu funkcjonalności aplikacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: Programista JAVA
Uprawnienia: organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Znajomość SQL i znajomość tematów związanych z relacyjnymi bazami danych

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie